جستجو در سایت
پوستر همایش
Poster
اطلاعیه ها
اخبار سایت
قابل توجه شرکت کنندگان کنفرانس

به اطلاع آندسته از پژوهشگران محترمی که به صورت شرکت آنلاین در کنفرانس ثبت نام کرده اند می رساند ، فرمت ارائه مقالات و لینک شرکت و ارائه مقاله از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

1401/11/24 بیشتر بدانید ...

امکان پذیرش و چاپ مقالات در ژورنال پشتیبان کنفرانس - نمایه مقالات در گوگل اسکالر

به اطلاع پژوهشگران محترم میرساند امکان اخذ پذیرش و چاپ مقالات در ژورنال با کد ISSN : 2980-0641 فراهم میباشد.

مقالات جهت چاپ در ژورنال فوق میبایست حتما به زبان انگلیسی باشد.

مقالات در گوگل اسکالر نمایه خواهند شد .

1401/11/24 بیشتر بدانید ...

دعوت به عضویت در کمیته علمی کنفرانس

دعوت به همکاری در عضویت کمیته علمی و داوران کنفرانس
بدین وسیله از کلیه پژوهشگران محترم و توانمند که دارای مدرک دکتری تخصصی PhD و یا سوابق علمی و پژوهشی درخشانی می باشند جهت همکاری علمی با دبیرخانه کنفرانس دعوت می گردد. علاقه مندان جهت در خواست عضویت و ارسال رزمه به قسمت سامانه داوران کنفرانس ........ مراجعه و ثبت نام کنند.

1401/03/31 بیشتر بدانید ...

نمایه سازی مقالات در پایگاه سیویلیکا

از آنجاییکه این کنفرانس تحت حمایت رسمی و مورد تایید پایگاه سیویلیکا (ناشر تخصصی کنفرانس های کشور) برگزار می گردد، لذا تمامی مقالات پذیرفته شده کنفرانس، در این سایت نمایه و ثبت ملی خواهد شد و کدیکتای (COI) (Civilica Object Identifier) به آنها اختصاص می یابد.

کلیک نمایید

1401/03/31 بیشتر بدانید ...

دریافت گواهینامه زودهنگام

به اطلاع پژوهشگران محترم می‌رساند، با توجه به ضرورت ارائه گواهینامه کنفرانس در برخی از موارد (جهت ارتقاء نمره پایان‌نامه، شرکت در مصاحبه دکتری و ...)، کمیته اجرایی کنفرانس امکان صدور گواهینامه الکترونیکی پیش از موعد را فراهم کرده است.

1401/03/31 بیشتر بدانید ...

امکان شرکت در کنفرانس به صورت حضوری و غیرحضوری

ثبت نام در کنفرانس به دو صورت حضوری و غیرحضوری صورت می گیرد. در صورت ثبت نام غیرحضوری، پکیج کنفرانس شامل گواهینامه پذیرش و سی.دی مجموعه مقالات کنفرانس به آدرس پستی نویسندگان ارسال خواهد شد. ضمنا هیچ تفاوتی در گواهینامه‌های صادره برای شرکت‌کنندگان حضوری و غیرحضوری وجود ندارد

1401/03/31 بیشتر بدانید ...

انواع مقالات مورد پذیرش

انواع مقالات ذیل که در راستای محورها باشند، مورد پذیرش واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت: مقالات علمی-پژوهشی ، مقالات علمی-ترویجی (مروری) ، مطالعات موردی ، مقالات یا گزارش های تحلیلی-انتقادی ، طرح های تحقیقاتی

1401/03/31 بیشتر بدانید ...

فراخوان ارسال مقالات

فراخوان ارسال مقالات

پس از برگزاری موفق دو دوره موفق ،سومین دوره کنفرانس بین المللی علوم انسانی، حقوق، مطالعات اجتماعی و روانشناسی و با بهره گیری از همکاری دانشگاه ها، سازمان ها، مراکز و موسسات علمی و تحقیقاتی ؛ با هدف آگاهی و دستیابی به جدیدترین دستاوردها و یافته های علمی و پژوهشی در تاریخ 30  1401 دربرلین- آلمان  برگزار خواهد شد. در این راستا از تمامی اساتید، دانشجویان، محققان، متخصصان، صاحبنظران و علاقمندان محترم جهت ارسال مقالات و آخرین دستاوردهای پژوهشی خود دعوت به عمل می آورد تا تاریخ 28 بهمن 1401 نسبت به ارسال از طریق پنل کاربری اقدام نمایند. 

لینک ثبت نام اولیه و ارسال مقاله

1401/03/31 بیشتر بدانید ...

  امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
  شمارش معکوس تا برگزاری همایش
  ثانیه
  دقیقه
  ساعت
  روز

  ثبت نام اولیه و ارسال مقاله

  cross ref - DOI

  google scholar

  تاریخ های مهم کنفرانس
  برگزاری کنفرانس »
  1401/11/30
  آخرین مهلت ارسال مقالات »
  1401/11/28
  آخرین مهلت ثبت نام نهایی مقالات »
  1401/11/29
  civilica