اخبار سایت

به اطلاع آندسته از پژوهشگران محترمی که به صورت شرکت آنلاین در کنفرانس ثبت نام کرده اند می رساند ، فرمت ارائه مقالات و لینک شرکت و ارائه مقاله از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

1401/11/24 بیشتر بدانید ...


به اطلاع پژوهشگران محترم میرساند امکان اخذ پذیرش و چاپ مقالات در ژورنال با کد ISSN : 2980-0641 فراهم میباشد.

مقالات جهت چاپ در ژورنال فوق میبایست حتما به زبان انگلیسی باشد.

مقالات در گوگل اسکالر نمایه خواهند شد .

1401/11/24 بیشتر بدانید ...دعوت به همکاری در عضویت کمیته علمی و داوران کنفرانس
بدین وسیله از کلیه پژوهشگران محترم و توانمند که دارای مدرک دکتری تخصصی PhD و یا سوابق علمی و پژوهشی درخشانی می باشند جهت همکاری علمی با دبیرخانه کنفرانس دعوت می گردد. علاقه مندان جهت در خواست عضویت و ارسال رزمه به قسمت سامانه داوران کنفرانس ........ مراجعه و ثبت نام کنند.

1401/03/31 بیشتر بدانید ...


از آنجاییکه این کنفرانس تحت حمایت رسمی و مورد تایید پایگاه سیویلیکا (ناشر تخصصی کنفرانس های کشور) برگزار می گردد، لذا تمامی مقالات پذیرفته شده کنفرانس، در این سایت نمایه و ثبت ملی خواهد شد و کدیکتای (COI) (Civilica Object Identifier) به آنها اختصاص می یابد.

کلیک نمایید

1401/03/31 بیشتر بدانید ...


به اطلاع پژوهشگران محترم می‌رساند، با توجه به ضرورت ارائه گواهینامه کنفرانس در برخی از موارد (جهت ارتقاء نمره پایان‌نامه، شرکت در مصاحبه دکتری و ...)، کمیته اجرایی کنفرانس امکان صدور گواهینامه الکترونیکی پیش از موعد را فراهم کرده است.

1401/03/31 بیشتر بدانید ...


ثبت نام در کنفرانس به دو صورت حضوری و غیرحضوری صورت می گیرد. در صورت ثبت نام غیرحضوری، پکیج کنفرانس شامل گواهینامه پذیرش و سی.دی مجموعه مقالات کنفرانس به آدرس پستی نویسندگان ارسال خواهد شد. ضمنا هیچ تفاوتی در گواهینامه‌های صادره برای شرکت‌کنندگان حضوری و غیرحضوری وجود ندارد

1401/03/31 بیشتر بدانید ...


انواع مقالات ذیل که در راستای محورها باشند، مورد پذیرش واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت: مقالات علمی-پژوهشی ، مقالات علمی-ترویجی (مروری) ، مطالعات موردی ، مقالات یا گزارش های تحلیلی-انتقادی ، طرح های تحقیقاتی

1401/03/31 بیشتر بدانید ...


فراخوان ارسال مقالات

پس از برگزاری موفق دو دوره موفق ،سومین دوره کنفرانس بین المللی علوم انسانی، حقوق، مطالعات اجتماعی و روانشناسی و با بهره گیری از همکاری دانشگاه ها، سازمان ها، مراکز و موسسات علمی و تحقیقاتی ؛ با هدف آگاهی و دستیابی به جدیدترین دستاوردها و یافته های علمی و پژوهشی در تاریخ 30  1401 دربرلین- آلمان  برگزار خواهد شد. در این راستا از تمامی اساتید، دانشجویان، محققان، متخصصان، صاحبنظران و علاقمندان محترم جهت ارسال مقالات و آخرین دستاوردهای پژوهشی خود دعوت به عمل می آورد تا تاریخ 28 بهمن 1401 نسبت به ارسال از طریق پنل کاربری اقدام نمایند. 

لینک ثبت نام اولیه و ارسال مقاله

1401/03/31 بیشتر بدانید ...